Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/t/twodo/www/hackthecrisis.cz/wp-includes/post-template.php on line 317
Microsoft vyráží do boje s koronavirem: Projektům nabízí cloudovou platformu i know-how o aplikacích | Hack the Crisis

Microsoft vyráží do boje s koronavirem: Projektům nabízí cloudovou platformu i know-how o aplikacích

14.4.2020

Jedním z partnerů hackathonu Hack the Crisis je firma Microsoft, která přihlášeným projektům nabízí svou cloudovou platformu, ale také spolufinancování řešení nebo konzultace. Přečtěte si víc! 

Pracujete na aplikaci, která naší zemi pomůže v boji proti COVID-19 krizi, ale chybí vám výpočetní kapacita? V tom případě pro vás máme dobrou zprávu. Projektům, které se zapojí do hackathonu Hack the Crisis, poskytne Microsoft svou cloudovou platformu Microsoft Azure. Platforma slouží k rychlému vytváření, nasazování, škálování a spravování aplikací, serverů nebo databází. 

Cloudová platforma Microsoft Azure

Získejte Proof of Concept od Microsoftu 

Využít můžete i nabídku testování (Proof of Concept) a technické či obchodní konzultace odborníků z Microsoftu. Nejzajímavější projekty také získají možnost spolufinancování vývoje a testování svého řešení. 

Partnerství s Microsoftem je však užitečné i pro projekty, které aplikace přímo nevytváří.  Microsoft totiž účastníkům hackathonu nabízí svůj software pro spolupráci týmu Microsoft Teams, své další produkty a pomoc s nimi. 

Rozsah a podmínky jednotlivých nabídek budou individuálně projednány s jednotlivými vlastníky projektů. Stačí se přihlásit – do 48 hodin od nás dostanete zpětnou vazbu ke svému projektu! 

Microsoft Teams pomohou s prací na dálku

Seznamte se s odborníky, kteří nabízí své know-how

Do hackathonu se zapojí hned několik předních odborníků z Microsoftu, například:

  • Dalibor Kačmár, National Technology Officer, člen vedení společnosti Microsoft v České republice a na Slovensku
  • Václav Koudele, Industry Executive v Microsoft CEE s 23 lety zkušeností 
  • Tomáš Kubica, Cloud Architect se zaměřením na Azure, bezpečnost a monitoring
  • Jaroslav Jindřich, Cloud Architect se zaměřením na infrastrukturu a cloudové aplikace, technologická podpora pro komplexní technická témata
  • Irena Kebzová, Enterprise Customer Success Manager, specialistka na Microsoft Teams

Zaujala vás možnost spojit síly s Microsoftem nebo dalšími partnery hackathonu Hack the Crisis? Patříte k těm, kteří pracují na neuvěřitelných nápadech, které naše země potřebuje víc než kdy jindy? 

Přihlaste se do hackathonu a bojujte spolu s námi! Pomůžeme vám odhalit potenciál projektu, na kterém pracujete, propojíme vás na správné lidi a zajistíme podmínky pro dokončení projektu! 

Provozuje: CzechInvest & Ministerstvo průmyslu a obchodu
Ve spolupráci: Ministerstvo zdravotnictví, Úřad vlády ČR, Svaz průmyslu a dopravy ČR

Kontaktovat nás můžete na: hackathon@czechinvest.org
Created by TwoDo