Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/t/twodo/www/hackthecrisis.cz/wp-includes/post-template.php on line 317
Ředitel Startup World Cup Summitu, zakladatel futuristického festivalu i jeden z nejbohatších Čechů. Představujeme tváře hackathonu! | Hack the Crisis

Ředitel Startup World Cup Summitu, zakladatel futuristického festivalu i jeden z nejbohatších Čechů. Představujeme tváře hackathonu!

22.4.2020

V rámci hackathonu Hack the Crisis podporujeme nejinovativnější projekty Čechů. K tomu, aby je mohli úspěšně realizovat, je však zapotřebí spojit síly se zkušenými mentory a podporovateli. V dnešním článku vám představíme některé z nich.  

Martin Holečko – partner a podporovatel 

Zdroj: VRgineers

Martin pomáhal založit skupinu Etnetera Group a startup VRgineers, který vyrábí brýle s nejpokročilejší virtuální realitou na světě. Je také ředitelem mezinárodního technologického festivalu Future Port Prague.

Prostřednictvím festivalu Future Port Prague se Martin dlouhodobě pohybuje v komunitě vizionářů, inovativních firem a technologických expertů z celého světa. 

Jeho hlavní doménou jsou exponenciální technologie a inovace. Firmám přihlášeným do hackathonu rád pomůže právě v těchto oblastech! 

Soňa Jonášová – mentorka

Zdroj: Czech News Center 

Soňa se zabývá hledáním příležitostí v cirkulární ekonomice a posilováním soběstačnosti firem. Založila neziskovou organizaci INCIEN, která pomáhá firmám, obcím a regionům implementovat evropský legislativní balíček o cirkulární ekonomice. 

Vede několik výzkumných projektů, je zodpovědná za rozvojové aktivity INCIEN a spolupráci s klíčovými zainteresovanými stranami a partnery v ČR i v zahraničí. Věnuje se problematice uzavírání biologických cyklů a technických cyklů v rámci udržitelného rozvoje společnosti.

Přihlášeným firmám poradí, jak zbytečně neplýtvat zdroji, kde hledat nové byznysové příležitosti nebo jak posílit odolnost firmy tak, aby ustála krizi. 

Karel Janeček – partner a podporovatel 

Zdroj: HN – Lukáš Bíba

Úspěšný matematik, podnikatel a vizionář Karel Janeček patří podle žebříčku časopisu Forbes mezi 100 nejbohatších Čechů. V roce 1995 napsal počítačový program Statistical Blackjack Analyzer, analytický nástroj pro hráče blackjacku.

Podniká v různých oblastech, do jeho portfolia patří například nadace RSJ podporující projekty a organizace z oblasti vzdělávání, vědy a výzkumu, startupový inkubátor UP21, letecký simulátor Pilot21, výrobce tyčinek z cvrččí mouky Sens nebo luxusní resort Zuri na Zanzibaru. 

Tomáš Cironis – mentor

Tomáš je ředitelem mezinárodního startupového eventu Startup World Cup & Summit (SWCSummit). Působí jako investiční analytik v inovačním inkubátoru AirVentures.

Coby organizátor SWC Summitu se Tomáš pravidelně dostává do kontaktu s nejlepšími evropskými startupy, největšími korporáty a nejzajímavějšími investory z celé Evropy. Rád propojuje lidi s různým know-how, prostředky a úhly pohledu. 

Účastníkům hackathonu poradí například s fundraisingem a sháněním partnerů. Rád se podělí o své zkušenosti s rozjezdem startupů. 

Pavlína Louženská – mentorka

Zdroj: osobní archiv Pavlíny Louženské

Pavlína propojuje zkušenosti s technologií a módou ve své roli marketingové a byznys konzultantky. Je vedoucí mentorkou pro startupy v Googlu a strategickou konzultantkou designového a technologického studia manGoweb

V reakci na současnou situaci tým manGoweb naprogramovaliplatformu Call To Shop na pomoc malým podnikům, co museli zavřít a buď nemají e-shop a nebo se na to, co prodávají úplně nehodí. Mezi prvními, kdo jí používají jsou František Kšána z Naše Maso, papírnictví papelote nebo Winegeek.

Působí také v několika evropských akcelerátorech. Založila komunitu #HolkyzMarketingu, ke které se dnes hlásí více než 21 tisíc žen. 

Pavlína nabízí své zkušenosti a mentoring i inovativním projektům v našem hackathonu. 

Přihlaste se k nám! 

Máte zájem se do hackathonu přihlásit nebo se stát mentorem? Dejte nám o sobě vědět

Provozuje: CzechInvest & Ministerstvo průmyslu a obchodu
Ve spolupráci: Ministerstvo zdravotnictví, Úřad vlády ČR, Svaz průmyslu a dopravy ČR

Kontaktovat nás můžete na: hackathon@czechinvest.org
Created by TwoDo