Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/t/twodo/www/hackthecrisis.cz/wp-includes/post-template.php on line 317
Hunter Games: vzdělávací aplikace do chytrého telefonu | Hack the Crisis

Hunter Games: vzdělávací aplikace do chytrého telefonu

25.5.2020

Překlenout těžké období v izolaci v důsledku šíření koronaviru chce pomoci společnost Hunter Games, která vyvíjí interaktivní, geolokační a zážitkové hry s dějem, při kterých hráči řeší sérii úkolů a luští šifry podobně jako ve venkovní únikovce.

Kdo si hraje, nezlobí

Distanční vzdělávání, které může být pro děti nudné, chtějí vývojáři změnit na něco zábavného a atraktivního pomocí sociální platformy přes chytré telefony.

Žáci by si jednoduše stáhli aplikaci a soutěžili mezi sebou navzájem. Zároveň by se přitom i vzdělávali.

„Největší síla je v možnosti velkého počtu uživatelů v jednom projektu. Například projekt zacílený na zeměpis může plošně oslovit všechny studenty České republiky,” vysvětluje CEO Luboš Němeček. 

Vývojáři spojili síly s Akademií věd

Aktuálně vývojáři spolupracují s Akademií věd na pilotním projektu zaměřeném na literaturu. Uživatelé aplikace jsou vybízeni k plnění testů, úkolů a nebo luštění hádanek.

Správné řešení a plnění úkolů je posouvá projektem dál až k samotnému konci. Tato virtuální soutěž tak studenty motivuje k práci aniž by museli sedět vedle sebe. 

Přihlaste svůj projekt do hackathonu

Naše země potřebuje pomoc.  Přihlaste svůj nápad do hackathonu a získejte podporu zajímavých mentorů, firem i veřejného sektoru. 

Provozuje: CzechInvest & Ministerstvo průmyslu a obchodu
Ve spolupráci: Ministerstvo zdravotnictví, Úřad vlády ČR, Svaz průmyslu a dopravy ČR

Kontaktovat nás můžete na: hackathon@czechinvest.org
Created by TwoDo